ŠATY V RÁMU

Tento dárek byl vyroben pro mladou slečnu, které její babička pořídila poukaz na taneční kurz, ale nechtěla jí pod stromeček dávat jen cosi v obálce. Proto jsme vymyslely tuto krásnou jemnou kombinaci na taneční téma, ve které je poukaz ukrytý.

Tato dárková sada obsahuje samé užitečné věci pro mladou dámu.

Navenek jsou viditelné dámské kapesníky v jemných pastelových barvách, které jsou složeny jako dlouhá sukně od šatů. Doplněny jsou ručně střiženým a lepeným glitrovým korzetem, perličkami a peříčkovou šerpou.

Ozdobný rámeček z plastu využije na vzpomínkovou fotografii ze svých tanečních kurzů. A za šedivým pozadím šatů jsem skryla dárkový poukaz od babičky. 

Hodnota poukazu na taneční kurz není běžnou součástí dárku, tudíž není zahrnuta ani v ceně!

Šaty v rámu obsahují:

3 ks dámský kapesník
1 ks rámeček na foto

V případě zájmu, je možné místo klasických dámských kapesníků do sukně zakomponovat kapesníček s monogramem či jinou výšivkou. Takový kapesníček se v některých tanečních kurzech dává na památku tanečníkovi při prodlouženém či závěrečném plesu. 

Kapesníček bude vyšíván na zakázku, tudíž bude cena individuální a předem s vámi konzultována, stejně jako délka výroby - v plné společenské sezóně lze očekávat 30 dní i více.

Pokud byste měli o takový kapesníček zájem, uveďte prosím požadavek do objednávky. 

Rozměry dárku:

Výška       25 cm
Šířka         20 cm
Hloubka      4 cm
(s dekorací)

Cena         650 Kč

Chcete mít podobný dárek doma ještě tyto Vánoce? 

Pak neváhejte a objednejte na +420 721 485 288 nebo napište přes formulář níže!

Skvělá zpráva, pro ty z vás, kteří nejste zrovna z mého okolí.

Tento dárek vám mohu zabalit a poslat!