PRO FIRMY

Jste skvělá asistentka ředitele a chcete být úžasná v pořizování netradičních firemních dárků? Jste zapálený HR Manažer, neustále přemýšlíte o lidech a chcete rozvíjet jejich potenciál?

Pak jste tu správně. Současná doba je otevřená novým nápadům, zároveň je náročná na udržení kvalitních zaměstnanců i obchodních partnerů a motivovat penězi není tak snadné jako dříve. I proto jistě uvítáte další možnosti, jak zaměstnance potěšit, rozvíjet a vytvořit žádoucí pocit sounáležitosti. 

FIREMNÍ DÁRKY

Společnost a její hodnoty vytvářejí zejména lidé, ať už se jedná o obchodní partnery nebo samotné zaměstnance. Člověk není robot, aby mu stačil litr oleje a dotažení šroubku. Jako lidé vnímáme i projevujeme emoce, prožíváme určité okamžiky dle svého vnitřního nastavení a ty si ukládáme do paměti.

Pojďme se spolu podílet na tvorbě těch nejsilnějších vzpomínek (netrpělivé očekávání dárku, radost z překvapení a sdílení zážitku s ostatními lidmi). Nejen takové emoce mohou zažít vaši zaměstnanci při firemních oslavách a příležitostech jako jsou nástup do zaměstnání, narozeniny, svatba, narození dítěte, povýšení nebo odchod do důchodu.

TVOŘIVÉ SADY PRO PERSONALISTY

Chcete oživit náborový proces ve vaší firmě? Přemýšlíte, jak uchazeče zaujmout natolik, aby o svém zážitku a emocích z pohovoru pověděli svým známým?

Vytváříte adaptační plán pro zaměstnance a snažíte se o přívětivé začlenění nováčka do týmu? Hledáte nové způsoby péče o zaměstnance, potřebujete uvolnit napětí na pracovišti, stmelit tým či motivovat k vyšším prodejům?

DÁRKOVÉ PORADENSTVÍ

Podstatou této služby je usnadnit vám proces vymýšlení a hledání originálního dárku pro obchodní partnery či zaměstnance k různým příležitostem. Na základě zaslaných podkladů z dotazníku vám poskytnu několik tipů na dárky, obvykle formou telefonátu. Výběr a závěrečný nákup dárku je čistě na vás.

Jsem zcela nezávislá při poskytování dárkového poradenství. Nejsem účastna na žádném provizním systému a proto vám mohu poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Pro firemní klientelu poskytuji poradenství dle předchozí domluvy v jakýkoliv pracovní den od 10 do 17 hod. Jak konkrétně pracuji?

FIREMNÍ KURZY

Chcete svým zaměstnancům rozšířit obzory v oblasti tvůrčích technik? Realizuji individuální kurzy na dané téma, účastníci jsou seznámeni s technikou a poté si ji osobně vyzkoušejí, výsledek své práce si odnášejí s sebou. 

Nabízím kurzy z těchto oblastí:

  • originální balení dárků, techniky zdobení lahví,
  • výroba dekorací z papíru, látek či korálků,
  • leptání skla,
  • ubrousková technika,
  • základy práce s řezacím plotrem
  • ostatní techniky na dotaz...
Osobně zajistím veškerý materiál i pomůcky, personál 

i závěrečný úklid. 

TVŮRČÍ DÍLNY

Chystáte ve firmě dětský den nebo zábavné odpoledne pro zaměstnance a jejich rodiny? Rádi byste dali účastníkům prostor pro vlastní realizaci a rozvinuli jejich kreativní myšlení? Tvůrčí dílna je skvělý způsob, jak si něco originálního vyrobit a odnést z akce na památku.