PORADENSTVÍ

Dárky jsou téma, které řeší naprosto každý z nás a s postupujícím věkem stále častěji a obtížněji hledáme řešení. 

Pomůžu vám, pokud se nacházíte v jedné z následujících situací:

Rodina je základ

Nejlépe jsme na tom jako malé děti (dárky zejména dostáváme). Jak dospíváme, začínáme řešit dárky pro maminku,  pro tatínka,  pro babičku,  pro dědečka,  pro bratra,  pro sestru. 

Životní láska

Pak přijde první láska, vymýšlíme dárek pro přítelkyni, pro přítele. Jak vaše láska rozkvétá, chcete být neustále spolu a zařídíte si společné bydlení. S jeho výzdobou vám jistě pomohou dárky do domácnosti od vašich přátel. Pokud se ukáže, že jde o životní lásku, můžete se radovat... A to nejen ze svatebních darů!

Miminko

Vaše vzájemná láska bude neustále růst a vy zatoužíte, se o ni s někým podělit. Roztomilé a zdravé miminko přinese do vašeho života mnoho radosti už od narození. Tatínek si užije spolu s přáteli zejména tekuté dárky, maminka pak ocení dárky pro miminko. S dětmi život daleko rychleji utíká, a tak než se nadějete, je tu první narozeninová oslava a vy řešíte dárky pro dceru nebo pro syna. 

Práce a přátelé

Začíná se rozbíhat kolotoč rodinných oslav. Nezoufejte však! Až děti povyrostou, začnete mít více času pro sebe, svoji práci, koníčky i přátele. A tak se budete těšit na oslavu kulatin svého kolegy z práce, jelikož jste s ostatními vymysleli originální dárek. Setkání s přáteli pro vás budou plná smíchu a hezkých chvil, a to nejen při rozbalování vtipných dárků.

Dětský smích a radost vnoučátek jistě rozjasní podzim vašeho života. Obklopíte je spoustou lásky a mnoha krásnými dárky pro vnoučata, díky kterým na vás budou dlouho vzpomínat.     

"A já vám říkám, že hlavně záleží na dárku samém. Vlastně spíš, lidé, kteří mají ty správné pohnutky, dávají správné dárky. Mělo by to být takové pravidlo." 

Robert Fulghum, americký spisovatel, pastor a učitel 1937 

DÁRKOVÉ PORADENSTVÍ

Když naprosto tápete a hledáte inspiraci na dárek pro běžnou příležitost
- narozeniny, svátek, Valentýn, výročí svatby, Vánoce -
pro jednu osobu a nákup si vyřídíte vy.

300 KČ / 15 MIN

Konzultace poskytuji telefonicky. Snažím se pracovat efektivně a šetřit tak i váš čas. Již první hovor je placenou konzultací a hned od začátku budeme hledat nejlepší dárek. Na konzultaci nenavazuje žádný písemný výstup, během rozhovoru si můžete dělat poznámky.

Konzultace provádím KAŽDOU STŘEDU od 13 do 14 hodin. 

V ten okamžik vám budu plně k dispozici. Zavolám já vám. Nejlepší způsob, jak začít, je vyplnit rezervační formulář níže. V mé odpovědi pak najdete jednoduchý dotazník, který si zkusíte před konzultací vyplnit a poslat mi ho předem mailem. Pomůže také, pokud mi pošlete aktuální fotografii oslavence.

Konzultace se platí po jejím skončení, cena 300 Kč se počítá za každých započatých 15 minut. Příprava je zahrnuta v ceně konzultace. Dle skutečné délky konzultace vám vystavím fakturu, doba splatnosti je 3 dny, způsob platby bankovním převodem. Nejsem plátce DPH!

Momentálně vám mohu nabídnout tyto termíny pro telefonické konzultace: