PLESOVÁ DÁMA

Tato Plesová dáma vznikla na podnět několika mladých mužů, kteří chtěli svému kamarádovi darovat něco vtipného. Jejich kamarád těžko hledá ideální partnerku, nejraději má slivovici, čokoládu a je zkrátka "svůj". A tak jsme vymysleli, že mu darují ideální partnerku v jedlé podobě.

Partička kluků byla výsledkem natolik uchvácena, že sami dokonce složili trefnou básničku. Tu přednesli při předávání dárku a rozjeli tak skvělý zábavný večer.

Rozměry Plesové dámy:

Výška  35 cm
Šířka    25 cm

A co že kluky tolik inspirovalo? Láhev slivovice jsem oblékla do šatů s papírovým ručně tvarovaným žlutým živůtkem. Plesová sukně vznikla vypichováním malých kousků šifonu. Celkem 4 metry šifonu jsem ručně rozřezala za horka, aby se okraje netřepily a láhev "nepelíchala". Do sukně jsem přidala čokoládové pralinky. 

Hlavu láhve jsem ozdobila ručně stříhaným a lepeným papírovým kloboukem, který jsem pokryla krajkou v čokoládovém odstínu a doplnila textilní hvězdičkou spolu se zlatým dekoračním řetězem. Stejně tak je řetězem ozdoben dekolt vzniklé dámy.

V případě zájmu o zaslání bude podoba šatů a klobouku předmětem další domluvy. Tento požadavek uveďte prosím do objednávky. 

Obsahem Plesové dámy je:

1 ks láhev 0,5 l slivovice
20 ks čokopralinek Kamilla

Cena      2 400 Kč

Chcete mít podobný dárek doma ještě tyto Vánoce? 

Pak neváhejte a objednejte na +420 721 485 288 nebo napište přes formulář níže!

Vzhledem k zvolenému zdobení láhve je možné pouze osobní převzetí.