KDO JE PETRA SUDOVÁ

Máma, manželka, dcera, snacha, sestra, kamarádka a kreativní nadšenec. 

Vystudovala jsem ekonomii, odstěhovala se za láskou na venkov a mám dvě úžasné děti. Zajímá mě vše od kreativních materiálů po výrobu netradičních dárků.

Chcete dárkem potěšit a zaujmout? Pak jste tu správně. 

Často jsem si kladla otázku, co za dárek. Sama už jsem byla znuděna "putovními láhvemi a bonboniérami" - na jedné oslavě dostanete a na druhé obratem darujete. Proto jsem začala vyrábět netradiční dárky, které jsou tak jedinečné, že je nelze s ničím zaměnit. A hlavně, s jejich darováním jsou vždy spojeny emoce!

Touto cestou chci zprostředkovat radost z originálních dárků i ostatním lidem. Motivuje mě spokojený úsměv na tváři zákazníka a kvalitně odvedená ruční práce. Ráda přijímám nové výzvy, díky nimž se neustále zdokonaluji. 

A co mě žene neustále dopředu? Láska k mé práci, pozitivní přístup k životu a pocity, které mohu sdílet se svými "zákazníky". Možná si říkáte, proč ty uvozovky? Jednoduše proto, že většina lidí, které při své práci potkám, jsou nejprve mými zákazníky. Díky času, který spolu strávíme nad dárky, a vzájemné důvěře pak vzniká přátelství v různých podobách. 

S potěšením, Petra

Vrtá vám něco hlavou? 

Napište mi!

Spolu toho brouka určitě najdeme.