LÁSKA

Láska je jedna ze základních lidských potřeb. I proto je přirozené, že po ní většina z nás neustále touží. Láska má mnoho podob. Za nejdůležitější považuji dva druhy, lásku bytosti 
k sobě samotné, která otevírá dveře pro vzájemnou mileneckou lásku.

Víte, co mají tyto tři obrázky společného?

S jejich pomocí si můžete do života přinést více lásky. 


CHCETE VĚDĚT JAK?

SRDCE

Srdce je nejznámější symbol lásky po celém světě. Ale víte, proč tomu tak je? Co doopravdy vyjadřuje? 

Když se podíváte na tvar srdce, nahoře si vybavíte přijímající náruče, které dole vzájemně splynou. Zároveň si můžete představit dvojky otočené směrem k sobě. (viz Dvojka)

RŮŽOVÁ

Pro vznik této oblíbené barvy je potřeba spojit dvě ingredience. Červená je spjata s milostným životem a bílá v sobě ukrývá jasné myšlení. 

Rudá vášeň svým žárem rozpouští dokonalou bílou. Tak vzniká růžová barva plná romantiky.

DVOJKA

Mnoho věcí v našem životě vystupuje ve dvojicích: Dobro a Zlo, Světlo a Tma. Pomocí těchto opaků vnímáme svět a hodnotíme svůj život. 

Dvojka je rovnováha mezi protiklady. Na poli lásky si ji představte jako mileneckou dvojici. 
                                                            (1)

Jak s těmito symboly, barvami a čísly pracovat tak, abyste rozproudili energii lásky?

Neztrácejte hlavu, tento problém vám pomohu vyřešit. 

Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, jak všechny symboly, barvy a čísla vzájemně použít a koncentrovat na jedno místo tak, aby byl účinek pro mě co nejsilnější a zároveň praktický. (Růžová šála se zkrátka ke všemu oblečení nehodí, svetr se srdíčkovým vzorem jsem nosit nechtěla a dvojku mám tak akorát na drobných v peněžence.) 

Vytvořila jsem si několik talismanů pro různé příležitosti, které mi vždy připomenou, že mám být uvolněná a hledat lásku v sobě i v ostatních. Abyste i vy přinesli do svého života více lásky, rozhodla jsem se o své výrobky podělit. Tyto balíčky můžete věnovat jako dárky lidem, na kterých vám záleží. 

NÁRAMKY LÁSKY

Náramek, který vám pomůže rozproudit energii lásky, je záměrně složen podle symboliky výše. Korálky jsem navlékala na pružnou gumičku. Ta je složená z mnoha jemných vláken, která tvoří celek. 

Uzlík jsem navíc zajistila proti rozvázání, náramek se tedy jen tak nerozváže ani nepřetrhne. Při výrobě náramků používám komponenty z bižuterního kovu. Pokud máte alergii na kovy, nezoufejte. Uveďte to prosím do zprávy v objednávce a spolu jistě najdeme vhodné řešení.

Nošením takového náramku si projevíte lásku zejména sobě samotné, zkrášlíte se a budete se cítit lépe. Součástí balíčku je i srozumitelný návod na malý osobní rituál, který energii lásky může ještě umocnit. 

Náramek LÁSKY
Perlový 

Talisman jsem vytvořila z voskovaných perlí v několika odstínech růžové. jsem poskládala vždy po dvojicích. Náramek tvoří 8 dvojic  perel a je dlouhý 17 cm. Jako ozdobu jsem použila masivní korálek ve tvaru Srdce s kamínky.

Cena 390 Kč

Náramek LÁSKY
Romantický

22 růžových korálků, z nichž každý v sobě ukrývá bílý korálek. Ty všechny jsou vytvarovány tak, aby odrážely co nejvíce světla. Náramek dlouhý 17 cm má ve svém středu Srdce zdobené kamínky. Ideální volba pro rozzáření vašich dnů.

Cena 430 Kč

Náramek LÁSKY

Perlový s přívěskem

Náramek vytvořený z voskovaných perlí převážně ve světlých odstínech růžové. Dle principu duality náramek tvoří 18 perel a jeho délka je 18 cm. Proto je vhodný pro silnější zápěstí. Zdobným prvkem je jemné Srdíčko s kamínky.

Cena 490 Kč

Náramek LÁSKY
Decentní

Tento talisman v podobě náramku představuje ideální volbu pro ženy, které se oblékají formálně a v jejich oboru není žádoucí nosit výrazné šperky. Pro takovou příležitost jsem vytvořila náramek z jemných korálků zvaných rokajl v pastelových odstínech růžové. 


Dvě řady korálků jsem navzájem spojila a zakončila karabinkou ve tvaru Srdce. Základní délka náramku je 17 cm, při využití prodlužovacího řetízku až 19 cm. 

Samozřejmostí je průvodní dopis, ve kterém srozumitelně popisuji malý osobní rituál, který můžete provádět každý den, abyste si přivábily více lásky do svého života. Náramek obdržíte v dárkovém šifónovém sáčku.

Jako dárek ode mě obdržíte červenou Růži. Tato květina značí milostné city a vztahy. Červená je ohnivá a dokáže rozehřát. Červená růže může vnést vášeň do vašeho milostného života. Použijte ji na ozdobu svého kabátu, šálu nebo ji noste třeba v peněžence... 

Cena 550 Kč

Přívěsek LÁSKY

Skvělá volba talismanu na ozdobu kabelky nebo jako klíčenka. Tyto dvě věci totiž nosíte každý den u sebe a tudíž si přívěsku alespoň jednou za den všimnete, aby vám připomněl váš záměr na poli lásky. Přívěsek včetně karabinky měří 9 cm. 

V této zlatavé barvě vám mohu nabídnout 
pouze jediný kus! 

Drátěné srdíčko ve zlaté barvě jsem dozdobila dvojicí růžových perel a praskanými korálky s růžovým průtahem. Ty skvěle odrážejí světlo a tím ještě umocňují třpytivý dojem.

Cena 290 Kč

Záložka LÁSKY

Právě pro vás jsem připravila záložku z kovového těla, kterou jsem dozdobila broušenými korálky, kterým se říká sluníčka Jsou v růžovém odstínu a použila jsem jich sudý počet. Do jednotvárné řady korálků jsem vložila barevně sladěné srdíčko s popraskaným vzhledem.

Cena 350 Kč

Nechcete, aby o vaší potřebě lásky věděl někdo další? Použijte talisman při čtení knihy. 


(1) WHITEHURSTOVÁ, Tess. Umění šťastného života. Objevte své nitro a vytvořte si život, po jakém toužíte, 2015, ISBN 978-80-242-4801-1