DÁMA V KLOBOUKU

"Moje kamarádka se ráda hezky obléká, nosí výrazné náušnice, miluje černobílé kombinace a jako tvůrčí člověk si cení originality. A já jsem zoufalá, co jí mám dát k padesátinám." Takto nevinně začal rozhovor s paní na vesnické slavnosti. 

Vyměnily jsme si pár mailů, vybraly návrh a ujasnily podrobnosti. Před oslavou byla dovezena tahle elegantní dáma s kloboukem. Už jak ji paní viděla z okna, byla uchvácena: "Tak tohle je přesně to, co jsem chtěla. S tímhle určitě zazářím!"

Rozměry:

Výška    40 cm
Šířka      30 cm
Délka    50 cm (klobouk) 

Pustila jsem se tedy do přípravy - nakoupila sladkosti, objednala krepový papír, stuhy, lepenky, polystyren a dekorace. Nejprve jsem zhotovila bižuterní dárek - náušnice se zavěšením na afroháčky, k filigránovému základu jsem připojila celkem 42 korálků.

Poté jsem ručně vyřezala polystyrenový základ klobouku. Celý jsem ho oblepila kvalitním krepovým papírem, dozdobila saténovou stuhou a perličkami. Nadešla fáze výroby černých květů, takže nastříhat, ručně vytvarovat, poskládat a slepit nebo vyvázat více než 50 okvětních lístků.

Karamelové bonbóny jsem jednotlivě vyvázala na zápich, vytvořila bílé krepové květy, ručně dotvarovala a dozdobila stuhou. Poté následovala závěrečná a nejdůležitější fáze - vytvořit požadovaný celek a vyšperkovat detaily pomocí stuh, dutinek a glitrových dekorací. Sečteno a podtrženo: tento krásný a neobvyklý dárek jsem vyráběla celých 5 hodin.

Klobouk byl k hlavě přichycen jen lehce, aby nedošlo k poškození korpusu hlavy. Tato část pak poslouží jako stojan na skutečné klobouky či paruky.

A co všechno je v této Dámě s kloboukem začleněno?

1 pár výrazných černobílých náušnic
1 sáček lahodných karamelových bonbónů Toffo 90 g
9 ks čokoládových kuliček Ferrero Rocher
1 ks polystyrenová hlava (na odkládání klobouků)
 

Hledáte ideální dárek pro elegantní dámu? Dárek pro ženu, které se líbí klobouky, rafinovaný styl a výrazné náušnice? Zkrátka je šik v každé situaci? Třeba je taková právě Vaše žena, matka, přítelkyně. Třeba ji takovou vidíte právě Vy, ale neodvažujete se jí to říci do očí. Pak to řekněte tímto dárkem! 

Cena      4 600 Kč

Chcete mít podobný dárek? 

Pak neváhejte a objednejte na
+420 721 485 288 nebo napište přes formulář níže!

Vzhledem k povaze dárku je možné pouze osobní převzetí.